Радио Милева
Седмица на Лото

Марјана Станојковска во црно мини фустанче е ултра секси, а сите зумираат во нејзините долги нозе и бујните гради(фото)

Марјана Станојковска во црно мини фустанче е ултра секси, а сите зумираат во нејзините долги нозе и бујните гради(фото)

Дури и оние кои не се чести играчи на Лото и игрите на среќа, знаат да се задржат на каналот кога се емитува, а за тоа е заслужна нашата позната водеителка Марјана Станојковска.

За секое извлекување на Лото таа избира впечатливи и провокативни стајлинзи, кои не остануваат незабележани и коментирани.

Марјана периодов е „навлечена“ на мини фустанчиња во разни бои, но малиот црн фустан е вистинскиот полн полн погодок.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Секоја жена во својот плакар треба да има црн фустан кој ќе и прилега на нејзината конституција, а во него ќе се чувствува пријатно, секси и самоуверено.

Марјана добро знае кој е вистинскиот модел на „малиот“ црн фустан кој совршено стои на неа.

Бог ја дарил со таква маркантност што ретко кое око не би било љубопитно да и „фрли“ барем еден поглед, кој пак сигурно ќе се задржи подолго.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Кога жената е полна со самодоверба, тогаш тоа е евидентно – баш како кај Марјана, која секојдневно плени со својата харизма и атрактивна појава, пред камерите, непосредно, но и на социјалните мрежи каде знае да предизвика „хаос“.

Секоја фотографија на Станојковска е празник за очи ама последните се во знакот на сексапилот, заводливоста, провокацијата…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Нема маж кој не сака да гледа убава жена, а нема ниту жена која не сака да има вакви нозе за насловна страница, дури повпечаливи и од оние на Шерон Стоун во „Основен инстинкт“.

фото:Инстаграм/Марјана Станојковска

Останати вести од Радио Милева