Радио Милева
Шминка или естетска корекција?

Марјана Станојковска сега има поголеми усни – како ви се допаѓа повеќе? (фото)

Марјана Станојковска сега има поголеми усни – како ви се допаѓа повеќе? (фото)
фото:марјана станојковска/инстаграм принтскрин

ТВ водителката Марјана Станојковска со текот на времето стана една од највлијателните македонски инфлуенсерки на Инстаграм.

Па така, секоја нејзина нова објава е поврзана со рекламирање на различни производи, од козметика, па се до тротинети и мобилна галантерија.

Бидејќи постојано е пред објективите, Марјана се реши да направи промена на себе – да ги зголеми усните.

фото:марјана станојковска/инстаграм принтскрин за estellewomen

Волуменот очигледно е поголем од претходно, а само таа најдобро знае дали станува збор за естетска корекција или пак шминкерски трик.

фото:марјана станојковска/инстаграм принтскрин за estellewomen

На последните објавени фотографии разлилата доста се забележува, а вие оценете дали изгледа подобро поприродна или со новите зголемени усни.

Останати вести од Радио Милева