Радио Милева
Си грми

Марјана Станојковска изгледа бомбастично во панталони од кои дамите ќе бидат освоени на прва (фото)

Марјана Станојковска изгледа бомбастично во панталони од кои дамите ќе бидат освоени на прва (фото)
фото:марјана станојковска/инстаграм принтскрин

Познатата македонска Лото девојка Марјана Станојковска покрај кариерата како ТВ водителка, доста усешно функционира и заработува и како инфлуенсерка на Инстаграм.

Разни модни и козметички брендови преферираат таа да им биде заштитно лице и да им ги промовира новите производи пред следбениците.

фото:марјана станојковска/инстаграм принтскрин/за miastoremk

Дека во тоа е доста успешна покажува фактот дека целиот Инстаграм профил и е преполн со вакви рекламни објави, што речиси дури и нема такви од приватноста.

Овој пат пред дамите сакаше да презентира пролетно летен стајлниг сочинет од бела маичка и беж панталони кои се вистински моден хит периодов.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Она што освојува од моделот е секси детаљот од ремени кај струкот што на Марјана и стои совршено!

Нема сомнеж дека таа е вистинскиот модел за да презентира нешто вакво бидејќи изгледа бомбастично!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Температурите надвор постојано растат, летото е пред нас, па допрва следуваат жешки бикини фотографии од секси Марјана.

Останати вести од Радио Милева