Радио Милева
девојка за сè

Марјана Станојковска е брутално згодна и кога рекламира: Повеќе ќе гледате во неа отколку во производот (фото)

Марјана Станојковска е брутално згодна и кога рекламира: Повеќе ќе гледате во неа отколку во производот (фото)
фото: Принтскрин/инстаграм/марјана станјковска

Водителката Марјана Станојковска важи за една од најзгодните и ангажирани водителки на македонската јавна сцена.

Освен што имаме прилика секоја среда  и сабота да ја гледаме како го води „Лото“, Марјана е активна и на други водителски проекти и ангажмани.

Водителката како и многу нејзини колешки е активна на социјалните мрежи каде што рекламира одредени брендови, препознатливи костими за капење, козметички производи, производи од технологија итн.

Меѓутоа, Марјана кога и да го препорачува производот таа изгледа брутално убаво, па повеќе би гледале во неа отколку во тоа што го рекалмира.

Така водителката овојпат додека рекламираше слушалки позираше во розово – бела комбинација во која ги покажа своите затегнати нозе и мускули, а на фотографијата изгледа како барбика.

фото: Принтскрин/инстаграм/марјана станјковска

Потоа, Станојковска рекламираше козметички производ. За таа прилика позираше во жолто бикини од под кои и ѕиркаат градите, а водителката ја покажа својата одлична фигура на која може многумина да и завидат.

фото: Принтскрин/инстаграм/марјана станјковска

Водителката некогаш знае своите следбеници да ги почести и со некој танц, а како изгледа кога Марјана ќе замеша погледнете во видеото подолу.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)


Дефинитивно Марјана е девојка за с – водителка, инфлуенсерка, танчерка.

Останати вести од Радио Милева