Радио Милева
призор за уживање...

Марина Висковиќ се соблече во Дубаи: Пејачката додека позира онака разголена на песокот, ќе ви го качи притисокот (ФОТО)

Марина Висковиќ се соблече во Дубаи: Пејачката додека позира онака разголена на песокот, ќе ви го качи притисокот (ФОТО)

Марина Висковиќ пред неколку дена замина на одмор во Дубаи, па ја искористи можнста на сите да им покаже колку е телесно надарена и со што се располага.

Пејачката се соблече и позираше во минијатурен троделен костим за капење. На секси фотографиите, пејачката уште еднаш покажа дека она што најмногу на неа се истакнува  однапред се рамниот стомак и бујните гради и  извајаниот задник, одзади.

Марина Висковиќ напорно тренира во текот на целата година, а судејќи по нејзините жешки фотографии, тренингот вродил со плод, бидејќи пејачката за својот раскошен телесен изглед, доби лавина позитивни коментари.

Атрактивната бринета важи за една од најубавите пејачки на  естрадната сцена, а оваа „титула“ ја оправда и нејзината последна фото-приказна, по која нејзините обожаватели тврдат дека изгледа подобро од било кога.

Инаку расната Марина реши да одмори во луксузен хотел и не и’ беше жал што потроши голема сума пари за максимално да ужива. Таа во одморот во Дубаи, верните обожаватели и следбеници во нејзините раскошни телесни атрибути. Погледнете ја и вие пејачката додека позира онака разголена на песокот само внимавајте… да не ви го качи притисокот!

Фото: Инстаграм принтскрин/marina_viskovic_official

Останати вести од Радио Милева