Радио Милева
таа изгорена, тие загорени...

Марина Вишковиќ гори од сексапил, нејзините следбеници горат од желба да и се… изнагледаат! (ФОТО)

Марина Вишковиќ гори од сексапил, нејзините следбеници горат од желба да и се… изнагледаат! (ФОТО)

Атрактивната српска  пејачка Марина Вишковиќ летово ужива во познатиот туристички центар на Ибица, во Шпанија.

Популарната фолк дама и ова лето изгледа совршено. Тоа им го докажа на своите следбеници на „Инстаграм“ за кои сподели неколку  фотографии со „жешки“ кадри.

Мажите сигурно нема да останат рамнодушни на овие секси пози на кои Марина ги истакнала своите извајани облини.

 

„Летото е жешко, љубовта гори“ – вели Марина покрај објавените фотографии на кои и пејачката гори од сексапил, а нејзините фанови од желба да и се… изнагледаат!

Фото: Инстаграм принтскрин/marina_viskovic_official

Останати вести од Радио Милева