Радио Милева
„БИполарна“?

Марина Тошиќ во провокативна клечечка поза брачниот кревет го дели со… русокоса?! (ФОТО)

Марина Тошиќ во провокативна клечечка поза брачниот кревет го дели со… русокоса?! (ФОТО)

Марина Тошиќ, фолк пејачката која од Македонија се пресели да прави кариера во Бугарија не престанува да шокира со своето скандалозно однесување. Русокосата одново ја збуни јавноста со најновите фотографии кои постојано ги споделува, овој пат од уште една егзотична дестинација.

 

Последен пат Марина прати фото поздрави од Сејшели, каде сексапилната убавица уживаше на море среде зима, а нејзините следбеници на социјалните мрежи уживаа во нејзините бујни атрибути, делумно дар на мајката природа, делумно „уметничко дело“,  или поточно „ракотворба“ на естетските хирурзи.

 

И додека уште асално не се ни изнагледавме какво тело Марина има и во лето среде зима, стигна нова фотографија од нова дестинација… Софија – Бугарија. А пред Нова Година уште една, како гола Дадамразица, во црвена еротска долна облека крај елката… во Белград – Србија!

 

 

И кога гледајќи ја онака провокативна, порчна, пожелна, секси… сите се прашуваа и пред се’ му завидуваа на тој што расната убавица ја придружува на патувањата и ја фотографира правејќи ги нејзините еротски фотосесии, стигна одговорот кој помалку шокира!?

Можеби и не е така ново и непознато, зашто сомнежите и одпорано беа присутни. Покрај русокосата пејачка на речиси сите нејзини патувања е уште една русокоса, која постојано со неа „се шлепува“, а Марина од неа не се „одлепува“.

Впрочем, Тошиќ веќе во неколку наврати покажа дека не само што ги поседува, туку и самата „се пали“ на бујни атрибути…

Од полна рака туѓа задница преку ден, преку исплазен јазик и симулација на лижење покрај базен…

…па се’ до  проверка на силиконите на својата придружничка среде полна дискотека.

И од сето ова се наметнуваат две прашања:

Дали Марина Тошиќ навистина има „променливи“  (би)сексуални афинитети и дали на сите фотографии русокосата дама што ја придружува е истата личност или само има сличност со оваа од последнава фотографија од Доха, каде Марина сликана без гаќички во провокативна клечечка поза, покажува дека го дели брачниот кревет со русокоса?

Фото: Инстаграм принтскрин/marinatosicofficial

Останати вести од Радио Милева