Радио Милева
еротско дразнење...

Марина Тошиќ „се пали“, сама да се гали: Прво си поигра со мачето, а потоа си го зграпчи га*ето, па сопствените гради… (ФОТО)

Марина Тошиќ „се пали“, сама да се гали: Прво си поигра со мачето, а потоа си го зграпчи га*ето, па сопствените гради… (ФОТО)

Дека Марина Тошиќ е една од најзгодните пејачки што некогаш опстојувале на македонската, а сега и на бугарската естрада, оддамна е познато. Бујни атрибути, сексапил за извоз, но и чудни навики… Или подобро речено афинитети.

Пејачката до сега неколку пати покажала дека скандалозното однесување и е вообичаена работа, која како да и е вградена во менталниот склоп, па Марина на прв поглед колку и да изгледа фина, често знае да направи нешто со што ќе ја шокира јавноста.

За едни безобразно, за други чиста перверзија, за трети исценирани скандали, заради популарност… Од тоа колку е згодна , привлечна и секси кога кога е гола, преку отворен егзибиционизам на јавни места, до споделување на сексуалните апетити и афинитети… Марина Тошиќ секогаш на работ на срамот со нова провокација…

Така и овој пат…  Пристојно разголена, пејачката прво си поигра со мачката…

Потоа, по секси долна облека се сликаше за Инстаграм…

Па рекламирајќи ја својата нова фризура свртена одзади, цврсто да го зграпчи тркалезното заоблено га*е со обете раце…

За конечно да ја прикаже, најновата верзија на својата перверзија.

Не дека порано не фаќала и свои и туѓи задници и гради, ама овој пат Марина тоа го направи со предумисла.

 

Онака безочно, сочно, „безобразно перверзно“ и провокативно… Како на почеток на жешка сцена во филм… за возрасни!

Нова егзибиција во седечка позиција во автомил во движење, со бакнеж, насмевка и полна раце силиконски гради!

Секси провокација за еротско дразнење на машката популација… А можеби и на онаа од понежниот пол! Во зависност од сексуалните афинитети и апетити!

Останати вести од Радио Милева