Радио Милева
гол подарок

Марина Тошиќ чести со „топлес бакшиш“: Цицлестата пејачка со еротско селфи за насловниците, на кое и ѕиркаат брадавиците (ФОТО)

Марина Тошиќ чести со „топлес бакшиш“: Цицлестата пејачка со еротско селфи за насловниците, на кое и ѕиркаат брадавиците (ФОТО)

Таа можеби не е родена Македонка, но пејачката Марина Тошиќ со години живееше и работеше во Македонија, пеејќи по ноќните клубови, дискотеките и локалите низ земјава, пред да реши да се пресели во Бугарија, каде се обиде да направи интернационална кариера, во што некаде успеа како ексклузивка на најпознатата бугарска продукција „Пајнер“.

Кариерата не и одеше лошо, но сепак и не и се развиваше онака како што таа посакуваше, па Марина во 2019  на кратко се врати дома и икао веќе профилирана пејачка кај Бугарите, реши да си ја проба среќата во “Ѕвездите на Гранд“. Но настапот беше „очаен“, барем според нејзината менторка Вики Миљковиќ која ја прекори дека се појавила само еднаш на проба и никогаш повеќе, а Марина не освои ниту еден глас од жирито и неславно ја заврши својата епизода, напуштајќи ги „Ѕвездите на Гранд“.

Во меѓувреме „палавата“ Марина покрај песните и провокативниот стајлинг на настапите,  стана позната по уште попровокативното однесување и предизвикувачките разголени фотографии… И на официјалните фотосесии, но и на  приватните разголени селфи пози, кои не се срами да ги сподели на социјалните мрежи.

Од разголени фотографии, до отворени жешки лезбо акции…

Или егзибизионизам на јавно место…

Неодамна русокосата убавица реши одново да проба да се пробие на српската естрада, со враќање во старото „Гранд“ јато. Но најпрвин ја сними неколку песни  на мајчиниот српски јазик: „У 4 зида“„Мама“„Бакшиш“, фи визуелизираше со видеоспотови зачинети со доволно голотија и провокативни еротски кадри, а потоа се појави во емисијата „Гранд специјал“.

Во модерен зелен фустан со шлиц однапред до препони, гол грб до опашката одназад и доволно длабоко деколте, дезен на кој очигледно не одат ни градник ни гаќички, што може да се забележи од набрекнатите брадавици, кои ќе го пробијат материјалот.

Во меѓувреме Марина реши за новата песна да почести со неколку жешки голи фотографии.

Црно бела фото сесија, полна со еротски набој и голотија.

Топлес „Бакшиш“ од русокосата, како што впрочем гласи и насловот на песната со која Марина тргна да освојува нова естрадна територија.  Еротско „Бакшиш“  селфи за насловниците на кое ѕиркаат брадавиците на цицлестата убавица.

Фото: Инстаграм принтскрин/marinatosicofficial

Видео: Јутјуб/TВ Прва

 

 

Останати вести од Радио Милева