Радио Милева
егзотика и еротика

Марина на Малдиви е толку секси што адреналинот ќе ви подивее: Јавната палма и топлес во џакузи… пејачката знае како се живее! (ФОТО)

Марина на Малдиви е толку секси што адреналинот ќе ви подивее: Јавната палма и топлес во џакузи… пејачката знае како се живее!   (ФОТО)

Македонскта пејачка со српско потекло и бугарска адреса на живеење Марина Тошиќ, навистина знае како се живее. Можеби кариерата кај источниот сосед не ја одведе во друштвото на оние, кои се топ, на врвот, ама затоа Марина доволно успеа да заработи за да може да си ги приушти сите оние работи кои ја прават среќна и задоволна жена, иако е се’ уште само пожелна и згодна девојка.

Русокосата убавица која е позната не само по пеењето, туку и по слободното разголување и провокативните фотографии со кои ги бомбардира социјалните мрежи, паузата заради корона пандемијата ја искористи за сопствено уживање покрај океанот.

Тиркизно сино море, бескрајни песочни плажи, сонце и егзотика, зачинети со нејзиното извајано тело, експлозивниот сексапил и нова тура еротика, во најновите провокативни фотографии на Марина од Малдиви.

Испружена на брегот покрај океанот или на прошетка по плажата во танга бикини, пејачката одново ги изрекламира своите бујни облини кои на неа доминираат.

Големите силиконски гради и извајаната совршено обла задница Марина ја прават толку секси, па само што ќе  ја погледате, веднаш ќе ви се крене… адреналинот. Или поточно, ќе ви подивее.

Особено на глетката како Марина, со сета своја става ја јава свиената палма, која некогаш била права…

…Или онаа кога русокосата убавица ја сплотила со природата сета своја раскошна телесна маса, уживајќи топлес во џакузи, покрај отворено море на тераса!

Тропски пејсаж зачинет со еротска пасторала на расната Марина, чиј сексапил и телесен раскош на оваа убавица тешко ќе ги заборавите и по напуштањето нејзината Инстаграм  страница.

Останати вести од Радио Милева