Радио Милева
покана за оргии

Маријана Зоњиќ ноќта пред да влезе во „Задруга 5“ ја минала кај Аца Лукас: Старлетата и пејачот пееле, пиеле, се се*сале… а за малку не завршиле и во „тројка“ (ФОТО)

Маријана Зоњиќ ноќта пред да влезе во „Задруга 5“ ја минала кај Аца Лукас: Старлетата и пејачот пееле, пиеле, се се*сале… а за малку не завршиле и во „тројка“ (ФОТО)

Учесничката во тукуштозапочнатата нова сезона на „Задруга 5“, старлетата  Маријана Зонјиќ изјави дека ноќта пред да влезе во реалното шоу, ја минала со фолк -пејачот Аца Лукас, кој потоа наводно и предложил секс во тројка.

Како што се наведува, Маријана го напуштила неговиот стан од револт поради непристојниот предлог, а сега е откриено што всушност се случувало во станот на пејачот.

„Лукас и Маријана проведоа цела ноќ во неговиот стан. И се допаднал целиот луксуз, неговото галантно однесување кон неа. Нарачал вечера за двајцата, тие пиеле и наздравувале, музика одекнувалаа цела ноќ додека биле интимни.

Маријана ужива да биде покрај него, бидејќи тој е навистина галантен кога станува збор за жените. Меѓутоа, после таа вечер, тој не и се јавил и таа сфатила дека таа е негова играчка само за една ноќ. Тоа ја револтирало, па решила се да им раскаже на медиумите.

„Останав со Лукас цела ноќ, имавме односи, бевме во неговиот стан, пиевме, пеевме, беше прекрасно… Сепак, во еден момент тој одлучи да покани и друга девојка да ни се придружи, што мене ме  изнервира. Ми беше непријатно, бидејќи не сакам такви работи. Му го кажав тоа, но тој очигледно не ме сфати сериозно. Мислев дека цело време се шегува, а потоа таа се појави на вратата подготвена за интимно дружење во тројка. Гневна ги зедов моите работи и речиси гола излетав од неговиот стан, а некои од соседите дури и ме видоа“ – раскажа маријана. Лукас имаше само едно да каже за целата оваа приказна.

„И Мадона ми се јави да правиме четворка“. Она што на баба и допаѓа, тоа и го сонува. Јас дури и не знам која е“ – ја негирал целата случка Лукас.

А вие погледнете како изгледаше претставувањео на Маријана Зоњиќ при влезот во „Задруга 5“:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marijana Zonjić (@marijanaa_zonjic)

Фото: Инстаграм принскрин/aleksandar_vuksanovic_official/marijanaa_zonjic

Останати вести од Радио Милева