Радио Милева
по телото, ја „разголе“ и душата...

Марија Луиса Тодоровска во „емотивен стриптиз“ кај Стефан Лазаров: „Штом отворам очи, веднаш мислам на се*с… и aко не се снимам додека го имам, исто како да не сум го имала“ (ВИДЕО 18+)

Марија Луиса Тодоровска во „емотивен стриптиз“ кај Стефан Лазаров: „Штом отворам очи, веднаш мислам на се*с… и aко не се снимам додека го имам, исто како да не сум го имала“  (ВИДЕО 18+)

На македонската пејачка Марија Луиса Тодоровска, откако наместо душата и „пукна филмот“, па реши самата да ја превземе модната (те)палка в раце и да го „соголи до коска“  модниот гуру Сергеј Варошлија, фолкерката тргна во нова акција.

Овој пат никому не му ја „пукна душата“, туку реши да ја „разголи“ сопствената, откако досега најчесто го разголуваше само телото.

Нејзиниот „емотивен стриптиз“ го направи кај еден од најпознатиот македонски јутјубери – Стефан Лазаров, чии видеосесии знаат да содржат нималку пријатни прашања за гостите од јавниот живот и естрадата. Но, овие кои на Марија Луиса и беа поставени на жешкото столче кај Лазаров, Бога ми беа „скокотливи дибидус“, па затоа разговорот мораше во старт да да добие назнака –  „18 +“ .

Имено, сексапилната битолчанка отворено одговараше на секое „незгодно“ прашање без предрасуди, без оглед дали некој ќе и се израдува или ќе ја осуди за таквите експлицитни, ама крајно искрени одговори, со кои себеси за едни емотивно, за други „сексуално се разголи“,  на зборови!

И тогаш кога ја прашаа: Колку често размислувате на се*с“?, Марија око да не и трепне одговори: „Секој ден… Штом отворам очи, веднаш мислам на се*с“!

А дали и е фетиш да се снима со партнерот додека имаат се*с?,  пејачката беше експлицитна: „Тоа е мојот најголем фетиш… Ако не се снимам додека имам секс, исто како да не сум го имала“!

Како и тоа дали фантазираат жените, односно таа за „тројка“, дали има геј пријатели и помага ли разголувањето во кариерата за добивање поголем бакшиш… И уште дузина други „скокотливи прашања“ на кои како од пушка без предумисли одговараше Марија, а на моменти се чини дека дури и му го „украде шоуто“ на младиот и неискусен Лазаров, кого во неколку ситуации таа него го стави пред „свршен чин“… Да се „вади и правда“ пред девојката.

За важноста на големината на машката гордост, еротските фетиши и фантазии, љубовта во тројка… слушнете што мисли најконтроверзната естрадна  девојка, фолкерката Марија Луиса од нејзината „емотивна стриптиз анализа“  кај  Лазаров, која е повеќе од интересна за обичниот народ.

Останати вести од Радио Милева