Радио Милева
интимен помагател

Марија Луиса Тодоровска призна дека нема момче, ама затоа има добра замена за слатки задоволства… И си го вика Тоше! (ФОТО+ВИДЕО)

Марија Луиса Тодоровска призна дека нема момче, ама затоа има добра замена за слатки задоволства… И си го вика Тоше! (ФОТО+ВИДЕО)

Македонската фолкерка Марија Луиса Тодоровска по сите обврски најде време да биде гостинка во најгледаниот подкаст в моментов,  во шоуто кај водителот Стефан Лазаров и неговиот „асистент“, Зоки – Фаци!

Разбирливо, од плејадата скокотливи прашања на кои „без влакна на јазикот“ им одговараша Марија, следуваше и едно од оние, дали некогаш одглумила „лажен оргазам“, на што пејачката „како од пушка“ кажа – „одговорот е ДА“!

Но, она што ги интересираше и домаќините и гледачите е дали Марија на толку провокативен изглед и толку многу контакти со различни луѓе заради природата на професијата пејачка, има момче?

Фолкерката им одговори дека нема сериозна врска и во моментов нема момче, ама затоа има достојна замена… Зоки – Фаци потенцираше за што се работи, а Марија потврди. Секс играчката која ја поседува и е добра замена за слатки задоволства, што кога е во прашање Марија Луиса, можеби и никого не изненадува. Ама затоа сите „паднаа од смеа“ кога слушнаа како „интимниот пријател“ за „прва помош“, пејачката си го крстила.  Верувале или не, нејзината секс играчка се вика Тоше! Можеби токму затоа што може да и се најде во секоја прилика, и да и заврши работа зад секое ќоше?!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lazarov Podcast (@lazarovpodcast)

Како и да е Марија Луиса призна во најгледаниот подкаст дека никако не е „осмена“ кога ќе посака да сподели страст!

Не мора ни да повика или побара помош од пријател, зашто секогаш тука при рака и е нејзиниот „интимен помагател“!

Арно ама, Зоки – Фаци наредниот ден отиде чекор подалеку…

Тој на своите Инстаграм приказни покажа како изгледа Тоше на Марија Луиса, како и неговото пакување…

До душа, ни Фаци ни Марија практично не го демонстрираа упатсвото за ракување!

Фото: Инстаграм/zokifaci

 

Останати вести од Радио Милева