Радио Милева
чешита, на своја сметка...

Марија Луиса Тодоровска покажа како изгледа „блиска средба“ на баба и’ со нејзиниот „љубовник“: „Кога баба ќе го најде Тоше…“ (ВИДЕО)

Марија Луиса Тодоровска покажа како изгледа „блиска средба“ на баба и’ со нејзиниот „љубовник“: „Кога баба ќе го најде Тоше…“ (ВИДЕО)

Пејачката Марија Луиса Тодоровска е една од ретките на естрадата, која покрај се’ друго, знае да биде и баеги чешита… И тоа со шеги на своја сметка!

Таа неодамна во подкастот на Лазаров отворено призна дека во моментов не е во серизона врска, нема момче, ама затоа има достојна алтернатива. Пристојна замена за секоја прилика… Секс играчка за слатки задоволства, што кога е во прашање Марија Луиса, можеби и никого не изненадува. Ама затоа сите „паднаа од смеа“ кога слушнаа дека „интимниот пријател“ за  „прва помош“, пејачката си го крстила Тоше! Можеби токму затоа што секогаш може да и се најде при рака и да и заврши работа зад секое ќоше?!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lazarov Podcast (@lazarovpodcast)

Како и да е Марија Луиса беше чесна и отворена, па не криеше дека не е лишена од слатките еротски задоволства и покрај тоа што официјално е соло! И откако сите дознаа кој е и што е Тоше, Зоки Фаци отиде чекор понатаму, па дури и покажа како овој Тоше на Марија и изгледа! А и како е спакуван, пред и после употреба!

Арно ама пејачката не би била тоа што е, да не знае сите да ги насмее, па по првото и второто, приказната ја продолжи и во „трето полувреме“!

Имено, Марија Луиса на своите Инстаграм приказни покажа и објасни како изгледа и што се случува кога ќе дојде до случајна „блиска средба“ помеѓу баба и’ и нејзиниот „силиконски љубовник“. Или поточно, кога баба ќе го најде Тоше…

Кој Марија од брзање после „љубовната сеанса“ случајно заборавила да го спакува на свое место и заминала на туширање… Откако Тоше претходно веќе бил „на вистинското место“… заради уживање!

Секако, сето ова само како претпоставка, ама сепак… Прикажаната „симулација“ веројатно не би била многу поразлична од реалната ситуација!

Фото и видео: Инстаграм/zokifaci/lazarovpodcast/luisa.todorovska

Останати вести од Радио Милева