Радио Милева

Марија Килибарда се разведе по една година брак: Водителката се врати во моминскиот стан!

Марија Килибарда се разведе по една година брак: Водителката се врати во моминскиот стан!

Само една година откако се омажи, Марија Килибарда и Владимир Радмановиќ донесоа одлука да стават точка на бракот.

Убавата водителка се отсели од имотот на семејството Радмановиќ и се врати во станот каде живееше претходно.

Актерката Анѓелка Прпиќ за српското издание на магазинот Стори откри како денес живее нејзината колешка од Прва телевизија.

A post shared by marija kilibarda (@kilimara) on

Имено, таа вели дека се дружат во станот на Марија, а дополни дека им е забавно во дружбите како некогаш.

Останати вести од Радио Милева