Радио Милева
се забавуваат

Maрија и Карлеуша станаа пријателки во „Ѕвездите на Гранд“, а еве во какви односи се Ражнатовиќ и Шерифовиќ: Цеца oткри што се случува зад камерите на шоуто

Maрија и Карлеуша станаа пријателки во „Ѕвездите на Гранд“, а еве во какви односи се Ражнатовиќ и Шерифовиќ: Цеца oткри што се случува зад камерите на шоуто

Цеца Ражнатовиќ проговори за односот со Марија Шерифовиќ со која е член во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“.

Имено, Марија неодамна во едно видео од снимањето, а Цеца се жалеше од Шерифовиќ дека ја штипе.

Ражнатовиќ сега се огласи по повод повод и откри што се случува на снимањата.

„Многу добро се забавуваме и ми годи атмосферата на снимањето. Не се бранам од првокациите на Марија, тоа јас се пошегував. Таа е одличен пријател и ја прифаќа шегата. Но, што да правиме друго ако не се забавуваме самите“, изјави Цеца за „Гранд онлајн“.

Инаку, Јелена Карлеуша ги напушти „Ѕвезддите на Гранд“, а нејзино место дојде Цеца.

фото: принтскрин

Останати вести од Радио Милева