Радио Милева
Прекрасна

Марија Егеља се соблече во костим за капење и го покажа трудничкиот стомак (фото)

Марија Егеља се соблече во костим за капење и го покажа трудничкиот стомак (фото)

Марија Егеља отсекогаш важела за една од најубавите водителки од српската јавна сцена.

Многумина не беа изненадени од фактот што оваа атрактивна бринета блеска дури и за време на бременоста. Егеља на своите следбеници на Инстаграм профилот им се пофали дека со семејството ужива во топлите летни денови, а во преден план е нејзиниот труднички стомак.

На фотографијата се гледа стомак на згодна трудница, а освен тоа може да се забележи дека водителката сè уште се грижи за својот изглед и дека не се препуштила и си дозволила некој килограм вишок кои вообичаено ги добиваат трудниците.

„Најубава“, „Честитки принцезо“, „Принцеза“, се само дел од коментарите под објавата на убавата Марија.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Марија Егеља

Останати вести од Радио Милева