Радио Милева
гол секс симбол

Марија без гаќички на фотосесија: Бугарската фолк ѕвезда пиштол гола, само по свилена кошула (ФОТО)

Марија без гаќички на фотосесија: Бугарската фолк ѕвезда пиштол гола, само по свилена кошула (ФОТО)

Бугарската фолк ѕвезда Марија уште еднаш ги запали социјалните мрежи со своите разголени фотографии и видеото од новата фотосесија.

Сликана во неколку различни пози,  Марија е пиштол гола, а на себе сноси само свилена кошула кој одлично одговара на нејзиното стегнато, атлетско тело.Обожавателите покрај мазната кожа и бујниите облини можат да ја видат и  прекрасната тетоважа на нејзините бутови во сета нејзина убавина.

За да не биде дека  е дојдена на снимање без гаќички, а и без нив ќе си оди дома, Марија во гардеробата пред огледалото се погрижи да покаже дека, долната облека ја симнува само во неколку случаи: кога се капе или мора да ја замени и пере, кога е на снимање моден или музички сет и кога…  Знаете веќе кога, нели?

 

View this post on Instagram

 

Хелоууууу мои сладки🤪🤩 @teddygrozdanov @allureinwhite @bottegaveneta

A post shared by M A R I A (@maria_official_bulgaria) on


Инаку, Марија која важи за  една од најсексапилните жени на естрадата во Бугарија постојано е прогласувана за секс симбол. Пејачката во исто време не престанува да рекламира разни брендови од секаков вид на својот профил, откако реши се повеќе да му се посвети на инфлуенсерството за сметка на пеењето.

Останати вести од Радио Милева