Радио Милева
раперот лаже или јутјуберот е швалериште?

Македонскиот јутјубер Лазаров главна тема во „Задруга“: Раперот Ша му дошол на роденден, а Стефан тогаш наводно му ја „смувал“ девојката, старлетата Тара Симов? (ВИДЕО)

Македонскиот јутјубер Лазаров главна тема во „Задруга“: Раперот Ша му дошол на роденден, а Стефан тогаш наводно му ја „смувал“ девојката, старлетата Тара Симов? (ВИДЕО)

Вистински хаос се случи откако српскиот рапер Ша се врати во реалното шоу „Задруга“ и ја обвини неговата поранешна девојка Тара Симов дека го изневерувала со нашиот познат јутјубер Стефан Лазаров.

Тара и Ша биле во Скопје на роденденот на Лазаров, каде наводно во еден момент Тара и Стефан на еден час ги снемало од забавата.

Тара ги отрфли овие обвинувања, а Лазаров сними влог на Јутјуб во кој објасни што точно се случувало тогаш.

Од извори блиски до познатиот Јутјубер, дознаваме дека тој пред два дена добил повик од продукцијата која го поканила на разговор во Белград.

Погледнете го неговиот влог на оваа тема:

Останати вести од Радио Милева