Радио Милева
не и одолеа...

Македонскиот бодибилдер Тоше Зафиров изведе стриптиз пред Џенифер Лопез (ВИДЕО)

Македонскиот бодибилдер Тоше Зафиров изведе стриптиз пред Џенифер Лопез (ВИДЕО)

Тоше Зафиров, еден од најпознатите македонски бодибилдери, кој има освоено бројни награди ширум светот на својот Инстаграм порфил објави видео како изведува стриптиз точка пред познатата светска музичка и филмска дива Џенифер Лопез, која важи за една од најубавите и најатрактивните жени во светот.

Но, за жал на Тоше, тоа не е вистинската Џеј Ло, односно се работи само за нејзината восочна фигура изложена во еден од најпознатите музеи за восочни фигури во светот – Hollywood Wax Museum во кој македонскиот „херкул“ се фотографираше и со восочните фигури на други познати личности од светот на шоу-бизнисот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tose Zafirov (@tosezafirov)

Сепак, Џеј Ло е неодолива дури и кога не е вистинска, па затоа и Тоше падна дури и на нејзинитот восочен шарм и го изведе она, што можете да го погледнете од неговите движења:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tose Zafirov (@tosezafirov)

Фото: Инстаграм принтскрин/tosezafirov

Останати вести од Радио Милева