Радио Милева
не ве остава рамнодушни

Македонската учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ Љупка Арсовска има што да понуди по сите основи (ФОТО)

Македонската учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ Љупка Арсовска има што да понуди по сите основи  (ФОТО)

Македонската натпреварувачка во актуелната сезона на „Ѕвездите на Гранд“, Љупка Арсовска привлекува внимание не само поради настапите на сцената на популарното шоу и  нејзиниот вокал, туку и поради својот предизвикувачки, секси изглед.

Оваа атрактивна млада македонска пејачка неретко своите следбеници на Инстаграм ги чести со пропишани дози секси пози.

Таа во секоја прилика носеи гардероба која го истакнуваа најдоброто на неа и нејзината атрактивна фигура, а особено е празник кога Љупка ќе го напрчи и сподели во кадар, нејзиниот заводлив, секси задник.

Било да е тоа само обична летна фотографија или „селфи“, на бујните атрибути на младата пејачка, колку кадарот и да не е совршен,  тешко кој може да остане рамнодушен.

Фото: Инстаграм принтскрин/ljupkarsovska

 

 

Останати вести од Радио Милева