Радио Милева
приказни од зад сцената

Македонската старлета Драгана Спасовска: „Фактите говорат кој е во Дубаи, а кој во Македонија и јаде трачарски ла*на“ (ВИДЕО)

Македонската старлета Драгана Спасовска: „Фактите говорат кој е во Дубаи, а кој во Македонија и јаде трачарски ла*на“ (ВИДЕО)

Материјалистите ќе кажат дека парите го вртат светот, а жените желни за лесен живот и брза заработка најчесто среќата си ја бараат во градот на раскошот и луксузот Дубаи.
Но, ниту ќивотот ниту нештата не секогаш се онакви какви што се презентираат на социјалните мрежи, а голема е веројатноста дека оние кои што живеат удобен живот се подготвени на се’?! Неодамна јавноста беше згрозена од видео објавено на ТикТок каде што  инфлуинсеркa јаде из*ет одбогат човек за 50.000 $ !!!

Естрадниот магазин „Бекстејџ реши“ да ја обработи оваа тема. Ретко кој од домашните инфлуенсер(к)и сакаа да зборуваат на оваа тема, но затоа „магазинот од зад сцената“ ја побара нашата стралета Драгана Спасовска која живее и работи во Дубаи за да да даде одговори на некои прашања.

„Ако не беше Македонија и трачарските го*на што Македонците ги јадат, немаше да дознаам за вакво видео дека постои…”!

Проследете го видеото и слушнете што друго кажа најпознатата македонска старлета која веќе со години живее во Дубаи:

Останати вести од Радио Милева