Радио Милева
„осамена самовила“?

Македонската ријалити учесничка Тара Симов на базенот влажна и полугола: Само цврста машка рака може да ја држи „под контрола“ (ФОТО)

Македонската ријалити учесничка Тара Симов на базенот влажна и полугола: Само цврста машка рака може да ја држи „под контрола“ (ФОТО)

Поранешната ријалити учесничка со македонско потекло, Тара Симов, која ќе остане запаметена по тоа што го разведе раперот Ненад Алексиќ – Ша од сопругата Ивана, објави неколку жешки фотографии на Инстаграм на кои таа позира и изгледа заводливо и секси во розови танга бикини.

По дисквалификацијата од „Задруга“, Тара драстично го промени својот изглед, па сега е русокоса со надградена коса до задникот, а многумина дури и не ја препознаваат затоа што постојано користи фотошоп и разни филтри со кои ги „дотерува“ своите објавени фотографии на социјалните мрежи.

Другарката на Александра Накова и  познатиот јутјубер Стефан Лазаров на кого „несакајќи“  за малку ќе му ја растуреше врската со девојката, сподели фото моменти од тоа како неподносливо жешкиот ден го поминува крај отворениот базен, како „осамена самовила“ во една приватна вила .

Влажна и разголена, иако можеби не може да се пофали со кој знае колку раскошни облини,  Тара во „фламенго“ танга бикини го покажа речиси секој дел од својата телесна дарба.

Она што беше кулминација и за „влажните машки погледи“ најголема атракција е моментот кога старлетата се соблече топлес, па така легната на стомак на душекот, русокосата убавица го истакнала најдоброто од себе – убавата заоблена задница.

 

И колку навидум да изгледа дека Тара денот под жешкото сонце го поминала „осмена“, острото око на камерата, не дозволи публиката да биде измамена. Позната по своите скандали и испади, јасно е дека  Тара Симов онака влажна и полугола, само цврста машка рака може да ја држи „под контрола“!

 

 

Фото:Принтскрин/Инстаграм/tarasimov

 

Останати вести од Радио Милева