Радио Милева
не со колку, туку со кого?

Македонската фолкерка ја прашаа со колкумина имала сексуални односи – еве го нејзиниот одговор!

Македонската фолкерка ја прашаа со колкумина имала сексуални односи – еве го нејзиниот одговор!
фото: принтскрин/инстаграм

Македонските јавни личности социјалните мрежи ги користат да ги информираат фановите за своите активности, ангажмани, за своите новитети, настапи…

Исто така тие ги користат и своите профили за да најават нова песна,турнеја, но и да поразговараат со фановите односно следбениците.

Една од опцијата на „Инстаграм стори“ е да може да поставувате прашања и да добиете одговор од корисникот.

Оваа опција или активност ја користат многу познати кога сакаат да ги прашат своите фанови за некои мислење или пак кога имаат слободно време кое го посветуваат на фановите.

Така, македонската фолкерка Адријана Кеш деновиве одговараше на прашања на „Инстаграм“.

Со оглед на фактот дека таа важи за една од најсексапилните македонски пејачки, но е и една од оние кои најчесто споделуваат провокативни, подразголени фотографии на социјалните мрежи, еден од фановите ја праша пејачката со колку партнери имала сексуални односи, а таа му одговори:

„Не е интересно да ти кажам со број…појако ќе биде да ти кажам со име и презиме кога веќе водиш евиденција нека биде како треба“ –  одговори пејачката.

Прашањето прилично интимно и лично, а одговорот на Адријана таман таков каков што треба…

По теркот на онаа: „Не е важно каде си, туку со кого си“… Така излезе и ова: „Не е важно колку, туку со кого“?!

Фото: Принтскрин/инстаграм/адријанакеш

Останати вести од Радио Милева