Радио Милева
заштитничка

Мајката на Теодора Џехверовиќ го гледала непристојниот настап на својата ќерка, па се огласи со свој став(фото)

Мајката на Теодора Џехверовиќ го гледала непристојниот настап на својата ќерка, па се огласи со свој став(фото)

За експлицитното видео и непристојно однесување проговори и мајката на Теодора Џехверовиќ.

Теодора почнала се послободно да се однесува, а на настапите таа носи дегутантни костими, а нејзината кореографија станува се попровокативна. Доколку пејачката продолжи со овие настапи, истите ќе бидат само за возрасни и за оние со силно срце.

Во јавноста се појави видео од настапот на Теодора на кое таа ги лижеше прстите, го вртеше задникот кон публиката и се галеше по интимните делови. По оваа снимка настана вистински бум. Колегите биле фасцинирани од пејачката и нејзиното однесување.

Мајката Гоца Џехверовиќ сега се огласи и го коментираше настапот на нејзината ќерка.

– Сцена е сцена, тоа е шоу-бизнис, јас сум навикнат на тоа. Таа има самопичит, ме слуша секогаш кога и држам предавање. Се беше за нејзино добро, тогаш морав да бидам остра. Летово немав време да и направам или сошивам нешто, сама се снаоѓа како знае и умее – вели за Гордана за Свет.

фото: Instagram printskrin

Останати вести од Радио Милева