Радио Милева
во старт - гола

Маја Маринковиќ само што влезе во „Задруга 5“, веднаш се соблече: Топлес промоција на новите силконски гради (ВИДЕО)

Маја Маринковиќ само што влезе во „Задруга 5“, веднаш се соблече: Топлес промоција на новите силконски гради (ВИДЕО)

Маја Маринковиќ викендов конечно застана пред камерите на реалното шоу „Задруга 5“  и речиси уште не влезена во најгледаното регионално ријалити, веднаш се соблече!

 

Претходното издание, „Задруга 4“,  Маринковиќ ја одбележа со турбулентна врска со Марко Јањушевиќ, во кое имапше епски кавги поради кои ја удираше главата од ѕид, но ја паметиме и по минијатурните костими за капење кои едвај успеваа да и ги покријат облините.

 

Сега тие облини се многу поголеми, зашто Маја монтираше нови силикони, а истите се потруди уште веднаш да им ги покажа на гледачите.

Останати вести од Радио Милева