Радио Милева
расчаталена...

Маја Маринковиќ во шоуто на „Ами Џи“ ги покажа набрекнатите брадавици: Задругарките играа игра – „Јога диета, па трудејќи се прва да дојде до наградата на старлетата и излезе градата (ВИДЕО)

Маја Маринковиќ во шоуто на „Ами Џи“ ги покажа набрекнатите брадавици: Задругарките играа игра – „Јога диета, па трудејќи се прва да дојде до наградата на старлетата и излезе градата (ВИДЕО)

Ријалити старлеите од „Задруга“,  Сања Грујиќ, Маја Маринковиќ, Жана Омниа, Алекс Николиќ и Милица Веселиновиќ беа гостинки во „Ами Џи шоу“ кај водителот Огњен Амиџиќ.

Тој им ги презентираше правилата на играта наречена „Јога диета“ на бујните задругарки, во кои тие ја покажаа сета своја еластичност и  флексибилност. Имено, тие мораа да ги подигнат нозете за да успеат да го дофатат и гризнат колачето кое висеше, без да ги користат рацете.

 

Маја и Жана прво седнаа на столовите, и почнаа да се бркаат со чајното колаче. Маја Маринковиќ во еден момент имаше пех со широко ракопчаниот комбинезон, од кој за миг гигантските силиконски гради и испаднаа, па цицлестата старлета  во шоуто на „Ами Џи“ ги покажа набрекнатите брадавици.

Патем, Маја ги прекрши правилата на игра и го фати колачето со рака…

Така, Жана беше таа што ја прогласија за победник во захтевната игра.

Како изгледаше „чаталењето“ на старлетите и „екскурзијата“ на разголените гради надвор од нивното стандардно положение, проследете од видеото во продолжение (КЛИКНИ ТУКА):

Фото: Јутјуб принтскрин/Ami G Show

Останати вести од Радио Милева