Радио Милева
ремонтирана позадина

Маја Маринковиќ во натура без цензура: Силиконската ријалити убавица ја покажа новата силиконска задница (ВИДЕО)

Маја Маринковиќ во натура без цензура: Силиконската ријалити убавица ја покажа новата силиконска задница (ВИДЕО)

Маја Маринковиќ неодамна направи уште една пластична операција, а во таа прилика го зголеми задникот вметнујаќи силконски импланти.Никогаш не криела дека сака да работи на себе и да се разубавува, па јавно проговори за зголемувањето на задницата, а многумина нетрпеливо ги чекаа резултатите.

Маја неколку пати се сликаше во огледало и објавуваше фотографии од ноќни излегувања на кои се гледаа нејзините новооформени облини, а сега јавно ги покажа резултатите од интервенцијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARIJA MARINKOVIC (@majaamarinkovic)


Имено, додека ријалити старлетата уживаше во Барселона, таа одвои време да сними видео во минијатурни бикини каде се е видливо.Маја среќна истрча на плажата и го покажа своето извајано тело, а несомнено никој не го тргна погледот од нејзината позадина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARIJA MARINKOVIC (@majaamarinkovic)

Откако ја изрекламира новата силиконска задница, ремонтираната ријалити убавица под видеото напиша:Голем поздрав до моите хејтери, Маја многу ве бакнува, ха, ха, ха…“

По видеото, таа објави и фотографии во предизвикувачки пози и одново го запали Инстаграм, а коментарите сами се редат. Како и не би кога после подолго време можете да го видите најдоброто од маја маринковиќ во натура без цензура. Тангата е колку да не е без ич.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARIJA MARINKOVIC (@majaamarinkovic)

Фото: Инстаграм/majaamarinkovic

Останати вести од Радио Милева