Радио Милева
подготвена

Маја Маринковиќ веќе ја стави круната: Старлетата убедена дека е победник на шестата сезона (видео)

Маја Маринковиќ веќе ја стави круната: Старлетата убедена дека е победник на шестата сезона (видео)

Маја Маринковиќ на Рајскиот остров со нетрпение го чека суперфиналето и прогласувањето на победникот на „Задруга 6“.

За време на програмата во студио, Маја облекла таолета и запалила цигара.

Уживала во магична ноќ со цигара и круна на главата, а според се нема сценска трема.

На многумина им беше смешно што веќе втората вечер ја стави круната на главата, убедена дека е победник на шестата сезона.

Да потсетиме, таткото на Маја, Таки Маринковиќ дошол во Шимановци со џип од 200.000 евра, а со себе зел и 10.000 евра за да ја прослави и наздрави нејзината победа.

Фото: Принтскрин/Задруга/Јутјуб

Останати вести од Радио Милева