Радио Милева
хормоните и тестостеронот - до плафонот

Маја Маринковиќ го “растури“ големиот „задругар“, Филип Цар: Старлетата најпрвин „полагаше усно“, а потоа во „диво еротско родео“ покажа дека во „јавањето“ е страсна, колку што е расна (ВИДЕО 18+)

Маја Маринковиќ го “растури“ големиот „задругар“, Филип Цар: Старлетата најпрвин „полагаше усно“, а потоа во „диво еротско родео“ покажа дека во „јавањето“ е страсна, колку што е расна (ВИДЕО 18+)

Реалното шоу „Задруга“ оддамна е претворено во „еротска сапуница“ која на моменти се претвора во „кланица“. Или некој со некого ги крши креветите, или меѓу себе си ги кршат главите и кубат косите, но тоа е животот во ова ријалити.

За среќа, вчеравечер не падна ничија крв, ама затоа падна и тоа каква секс партија помеѓу големиот задругар Филип Цар и Маја… Маринковиќ , се разбира.

Имено, Маја Маринковиќ и Филип Цар повторно ја „тресеа“ собата за изолација со нова жешка акција. Старлетата и нејзиниот љубовник цела ноќ око не склопија, зашто дивееја во жешката постела до таа мерка, што задругарката му пружи неописиво задоволство на својот цимер и љубовник. Ако тој е Цар, од  прикажаното може да се каже дека тогаш Маја е „еротска царица“ која со секоја нова партија ја надминува секоја граница… Онаа на сексуалните задоволства, секако!

Ако ве интересира како, погледнете повеќе од деталите во двете видеа.

Во првото старлетата најпрвин спуштена со главата меѓу нозете на својот љубовник „полагаше усно“.  Дали положи не треба ни да прашате, туку самите да процените со каква оценка откако ќе ја погледнете нејзината „орална вештина“ под покривката.

Откако заврши првата рунда, следуваше второто полувремре, во кое старлетата посегна и по сопственото задоволство. Овој пат во „диво еротско родео“ во кое покажа дека во „јавањето“ е страсна, толку колку што е расна… Удолу – „длабоко грло“, угоре – „качена на врвот“!

Впрочем погледнете каква „еротска уметница“ е Маја кога хормоните ќе и удрат в глава, во жешката акција од собата за изолација.

 

Фото и видео: Твитер/Zadruga Official

Останати вести од Радио Милева