Радио Милева
кој е „тапа“ а кој е цар?

Маја Маринковиќ брутално искрена за умеењето на бившите љубовници: Еве кој има „кикирики во гаќите“, а кој може 10 пати за една ноќ (ФОТО)

Маја Маринковиќ брутално искрена за умеењето на бившите љубовници: Еве кој има „кикирики во гаќите“, а кој може 10 пати за една ноќ (ФОТО)

Старлетата Маја Маринковиќ се присети на своите поранешни ријалити партнери во емисијата „Амиџи шоу“, а на публиката и откри кој бил најжежок, а кој најлош в кревет. Таа ги насмеа присутните и гледачите кога објасни дека нејзиното поранешно момче Филип Цар е најиздржлив кога се во прашање интимните врски, а Билал Брајловиќ не можел да ја задоволи поради малиот пе*ис. Го спомена и Марко Јањушевиќ Јањуш со кој сега пријателски се бори во „Елита“, па рече дека е задоволна од неговите вештини во кревет.

Публиката најбурно реагираше кога Маринковиќ го спомна своето поранешно момче Билал Брајловиќ. Таа вели дека имала најмалку сексуално задоволство додека се забавувала со него, а сето тоа затоа што не била задоволна од големината на неговиот пенис.

„Билал е многу лош во сексот. Во кревет воопшто не е издржлив, а има и мал пе*ис… Има „кикирики во гаќите“  за што запознаена е дури и на Јована Томиќ Матора бидејќи била со некои девојки со кои Билал претходно била, а и се пожалиле на истиот проблем. Не сакам да зборувам премногу за деталите од времето кога се забавувавме, но не бев среќна. Можеби бурно ќе реагира на тоа што го кажувам, но не можам да се’ сокријам и да се преправам дека тоа не е вистина“ – низ смеа рече старлетата.

Маринковиќ најмногу го пофали Филип Цар со кој имала најтурбулентен однос кога се во прашање врските, па објаснила дека е маратонец во кревет.

„Сите знаат каков однос имавме јас и Цар, но јас бев навистина задоволна што се однесува до интимните односи. Некако не е место за мене да зборувам за тоа сега, но сепак ова е забавно шоу. Кога бевме во реалното шоу, можевме да направиме хаос во спалната соба неколку пати во текот на ноќта. После тоа надвор се разредува, имавме обврски и не стигнавме толку да се сакаме. Подоцна, нашата врска почна да се распаѓа и на крајот раскинавме. Сигурна сум и дека Филип не бил толку сексуално активен ни со Александра Николиќ со која сега чека дете, но тоа е во ред. Не можам да  судам, не сум запознаена“!

Старлетата најмногу се насмеа кога почна да опишува какво орално задоволство добила од нејзиното поранешно момче Марко Јањушевиќ Јањуш со кој претходно имаше турбулентни односи и во реалното шоу и во надворешниот свет.

 

„Јањуш ги имаше најдобрите методи за да ме опушти. Додека бевме во реалното шоу, по напорниот ден само ќе го натерав да влезе под покривката и да ми приушти орално задоволство. Голем стручњак е, знае се’ да прави со јазикот, па се пошегував дека има шест брзини“ – рече Маја, додека останатите цимери се смееја, а некои ја задевале велејќи дека треба да се врати кај нејзиниот поранешен кошаркар.

Менсур Ајдарпашиќ, со кој и старлетата била во шема, сега е во „Елита“, а таа го пофалила дека со неа можел да има секс и до десет пати за една вечер.

„Немам ништо друго освен пофални зборови за Менсур и можам да кажам дека е вистински маж. Можев и маратони да терам со него, можевме да бидеме интимни и по десет пати во текот на ноќта! Не знам зошто зборувам, сигурна сум дека татко ми гледа се’ по дома, ама ајде. Тој знае со кого се гледам, па верувам дека нема да ми прави проблеми“ – рекла старлетата.

„Со Чорба имавме затегнати, но искрени односи. Се расправавме, но имавме и голема поддршка од луѓето да останеме заедно. Што се однесува до сексот, немам ништо друго освен пофалби за тоа, а се сеќавам дека сакавме да водиме љубов на подот. На тоа најмногу се сеќавам и со задоволство се сеќавам на се’ со сите бивши партнери- објасни Маја.

Фото: Јутјуб/Ami G Show

Останати вести од Радио Милева