Лице в Лице

Маја Беровиќ: „Мајчинството ме промени,станав почувствителна и почувствував вистинска и чиста љубов“ (ВИДЕО)

Маја Беровиќ: „Мајчинството ме промени,станав почувствителна и почувствував вистинска и чиста љубов“ (ВИДЕО)

Поп-фолк ѕвездата Маја Беровиќ по пауза од повеќе од една година им се врати на вообичаените шоу биз активности. На задоволство на нејзините фанови, таа настапи во еден скопски клуб каде со екипата на естрадниот ТВ магазин „Бекстејџ“  разговараше за периодот што го помина во медиумска изолација.

Музичката ѕвезда не го криеше ентузијазмот за враќање на настапите, но се присети и на денот кога се породи и изјави  дека тоа е најубавиот ден во нејзиниот живот.

За тоа колку мајчинството ја промени, дали стана почувствителна, поемотивна, како го доживеа чувството кога ја осети вистинската и чиста љубов… проследете во разговорот со пејачката во видеото во продолжение (КЛИКНИ ТУКА):

Останати вести од Лице в Лице