Радио Милева

Магнет за очи: На срамежливата Каролина и ѕирна градата (фото)

Магнет за очи: На срамежливата Каролина и ѕирна градата (фото)

Каролина Гочева, важи за една од најсексипилните македонски пејачки на македонската сцена. Отсекогаш била во топ форма и со витка става.

Таа минатата година стапи во брак со умететникот Михаил Корубин, а судејќи по нејзината насмевка и енергијата која зрачи од неа- очигледно брачниот живот и годи.

Покрај успехот на приватен план, таа е задоволна и на професионален план, откако имаше одличен фидбек од публиката за новиот албум „Извор“.

фото: Стефан Рајхел

А деновиве, Каролина беше активирана за нова фотосесија за облека за еден моден бренд со кој склучи соработка, па во низата фотографии, објави уште неколку.

Со минимализмот во преден палн, облечена во црни панталони и отворено сако, Каролина го покажа и деколтето, без многу провокација, но доста секси.

фото: Лилика Стрезоска

Останати вести од Радио Милева