Радио Милева
критики

Мадона објави фотографија со синот, а нејзините следбеници ја „распнаа“ со негативни коментари: „Жено, намали со тој Фотошоп, не личиш на себе“

Мадона објави фотографија со синот, а нејзините следбеници ја „распнаа“ со негативни коментари: „Жено, намали со тој Фотошоп, не личиш на себе“

Поп пејачката на својот „Инстаграм“ објави фотографија со наследникот и предизвика лавина од коментари.

Имено, во последниот месец таа е на мета на удари поради нејзиниот физички изглед.

Мадона често објавува фотографии на кои изгледа како да претерала со хирушки интервенции, а фановите ја критикуваат поради претерано користење на фотошоп.

Кралицата на попот објави фотографии со нејзиниот син, но повеќе внимание привлече нејзиниот изглед.

Мадона до тоа мерка објави фотографија, а нејзините следбеници и порачаа дека не личи на себе.

„Намали со тој Фотошоп“, „Не личи на себе“ се само некои од коментарите кои може да се прочитаат.

Останати вести од Радио Милева