Радио Милева
концертно ток шоу

Мадона безобѕирно искрена: „Не знам што е тоа мал пе*ис… не сум спиела со таков маж“! (ВИДЕО)

Мадона безобѕирно искрена: „Не знам што е тоа мал пе*ис… не сум спиела со таков маж“! (ВИДЕО)

Мадона  оддамна не е  девица, а и има доволно познати имиња меѓу своите љубовни партнери:  Шон Пен, Гај Ричи, Ворен Бити, Ванила Ајс, Кевин Сампајо … и сите тие имаат нешто заедничко: големина на половиот орган. Ова го изјави самата Мадона за време на концертот во „Паладиум“ во британската престолнина Лондон.

„Како се нарекува маж со мал пе*ис? Не знам! Никогаш не сум бил во кревет со маж со мала к*р. Сами знаете, големината е важна работа. Не се правете дека не е така!“- се шегуваше Мадона, а тоа го објави Дејли Меил. Изјавата беше дополнета со сочно продолжение:

„Обично клекнувам на колена само за 20 сантиметри… Ми рекоа дека добро го правам тоа“!

Пејачката се симнала во публика, седнала па го грабнала  шишето со пиво од еден од обожавателите, се напила, а потоа со микрофонот врака симулирала машки оргазам при орален секс, па искоментирала: „Еве, сега разменивме венерични заболувања“.

 

View this post on Instagram

 

#madamextheatre #thelondonpalladium

A post shared by Madonna (@madonna) on

Мадона во Паладиум нема еден или два, туку цели 14 концерти (последниот е на 16 февруари), но не е сосема јасно дали овие „непристојни“ шеги со симнување во публиката и „правење кусо ток шоу“ се дел од нејзината програма или едноставно се само резултат на моменталното расположение на мегаѕвездата?!

Останати вести од Радио Милева