Радио Милева
195 х 22 цм и сини очи...

Маца – Дискреција со „валкани“детали од снимањето филмови за возрасни во Дубаи: „Црнците ме полне а како бабура“! (ФОТО)

Маца – Дискреција со „валкани“детали од снимањето филмови за возрасни во Дубаи: „Црнците ме полне а како бабура“! (ФОТО)

Босанската старлета и актерка во филмови за возрасни Сенада Нуркиќ, попозната како Маца Дискреција и се претстави на јавноста пред неколку години со учеството во реалните шоуа, а оттогаш не престанува да шокира со своето однесување и споделување фотографии и изјави.

За време на нејзиното појавување на јавната сцена, таа призна дека го практикувала најстариот занает, а неодамна ја активираше сметката на својата  „Onlyfans“ страница, на која прикажува експлицитни содржини  и со тоа заработува подобар живот.

Маца зборуваше за влегување во најгледаното ријалити „Задруга“, за критериумите што мора да ги исполни вистинскиот маж за да биде со неа, но и за аматерското порно што го сними со Афро – Американците при нејзината посета на Дубаи.

„Во последно време, многу патував и да бидам искрена, забележав дека луѓето во другите земји гледаат само интерес, додека ние сме повеќе срдечни и искрени“ – рече Маца, и ги откри деталите од своите патувања.

„Црнците воопшто не внимаваат, ме полнија како бабура. Морав да пијам таблети за следниот ден за да не останам бремена“ – раскажува „без влакна на јазикот“  Маца, која истакнува дека се заколнала дека ќе апстинира додека не го пронајде идеалниот маж.

„Немам секс веќе месец и половина. Се заинаетив, нема да имам врска додека не го најдам вистинскиот маж. Во последно време, тешко е да се најде вистинскиот, мажите главно се плашат од мене“ – се пожали Сенада, и ги кажа своите критериуми.

„Вистинскиот маж мора да има полов орган од 22 цм. Мора да биде висок 195 цм, да има светли очи и мора да ме сака“ – вели старлетата, која открива дека нема намера да влезе во последната сезона на „Задруга“, иако стекна популарност токму со учество во реалните шоу програми.

„Го следам ова ријалити и засега Дениз ми е омилена, да бев таму ќе се дружев со неа, но не планирам да влезам. Отворив сопствена фитнес компанија, морам да се посветам на тоа“ – објасни Маца. Имам услуга и стан во центарот на градот.

Маца не крие дека заработува многу од нејзините експлицитни објави, а како што откри, од своите заштеди купила автомобил и стан во Белград.

„За мојот начин на живот, ми требаат околу 2.000 евра месечно. Имам своја послуга, купив стан во центарот на градот, автомобил. Заработувам многу пари преку „Onlyfans“, но и преку мојата компанија која нуди онлајн фитнес тренинзи“ – резимира старлетата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @maca_diskrecija_star

Фото: Инстаграм принтскрин/maca_diskrecija_star

Останати вести од Радио Милева