Радио Милева
мора да е посебен

Маца – „Дискреција“ го покажа својот секс(и) бизнисмен (ФОТО)

Маца – „Дискреција“ го покажа својот секс(и) бизнисмен (ФОТО)

Маца – „Дискреција“ никогаш досега јавно не ги експонирала ниту посочила своите партнери.

Но, се чини дека овој пат  босанската старлета налетала на некој „посебен“, со оглед на тоа дека неговата фотографија ја споделила со своите следбеници на Инстаграм.

Иако Маца дискретно му го покрила лицето со емотикон со слика на ѓаволот, сепак може да се забележи дека се работи за впечатлив лик.

Мојот секси бизнисмен“ – напиша Маца во описот на сликата што ја објавила на своите Инстаграм приказни.

Останати вести од Радио Милева