Радио Милева
бремена роденденска егзотика

Луна Ѓогани „трудна до заби“ славеше роденден по бикини: Бремена и гола славеничка! (ФОТО)

Луна Ѓогани „трудна до заби“ славеше роденден по бикини: Бремена и гола славеничка! (ФОТО)

Луна Ѓогани и нејзиниот вереник Марко Миљковиќ отпатуваа во Дубаи за да го прослават нејзиниот 25-ти роденден. Во текот на денот, таа сподели голем број честитки што ги добила, но и се пофали со подароците. Покрај тоа што Марко и подари патување како роденденско изненадување, тој ја израдува и со балони и цвеќиња што ја чекаа на креветот кога се разбуди.

Луна со нетрпение го чека раѓањето на нивната ќерка, за која веќе го избраа името Миа, а сега тоа го покажа и на Инстаграм.

Имено, Луна го напиша името на Миа во песокот, а потоа го сними и својот труднички стомак.

Победничката во втората сезона на реалното шоу „Задруга“ воодушеви со последната објава на својот профил со фотографија на која позира во бикини, опкружена со балони и цвеќиња, додека нејзиниот труднички стомак доминира во преден план.

Останати вести од Радио Милева