Радио Милева
мајчинска радост...

Луна Ѓогани сподели неописиво чувство: „Првото отчукување на срцето на моето бебе“ (ФОТО)

Луна Ѓогани сподели неописиво чувство: „Првото отчукување на срцето на моето бебе“ (ФОТО)

Луна Ѓогани и Марко Миљковиќ пред некое време дена дознаа дека ќе станат родители, поради што се неизмерно среќни.

Сега за прв пат бремената Луна имаше можност да го слушне чукањето на срцето на своето бебе, поради што е особено емотивна, а овој момент на радост го сподели со своите следбеници на Инстаграм.

„Мама денес ги слушна првите отчукувања на срцето… Неописиво чувство“ – напиша Луна, која го фотографирала па го покажа трудничкото стомаче.

Фото: Инстаграм сторис принтскрин/luna_djogani

 

Останати вести од Радио Милева