Радио Милева
уништена од болка

Луна Ѓогани откако го изгуби миленикот, имала интервенција, а еве како се опоравува по зафатот (фото)

Луна Ѓогани откако го изгуби миленикот, имала интервенција, а еве како се опоравува по зафатот  (фото)

Луна Ѓогани се огласи на социјалните мрежи по интервенцијата која ја имаше, а на своите следбеници им откри како се лечи по процедурата.

Ѓогани го извади умникот, а на своите фанови на Инстаграм им откри дека сладоледот е најдобриот лек после таа интервенција.

– Најдобар лек по вадење на умникот – напишала Луна во описот на видеото како јаде сладолед.

Луни и нејзината мајка Анабела Атијас периодов се многу тажни  откако почина нивниот миленик Шврќа, поради што минуваат низ тешки времиња.

– Ти благодарам што секогаш не чуваше сите… Поздрави ја Бубија – напиша Луна целосно уништена од болката.

И Анабела Атијас тешко поминува откако го загуби својот миленик.

– Куче го изневерува својот сопственик само еднаш, кога ќе умре. Те сакаме, наш Шврчо, ти благодариме за љубовта. Се гледаме пријателе – напиша Анабела.

Фото:Принтскрин/ТвПинк/Инстаграм/Луна Ѓогани/Анабелчи

Останати вести од Радио Милева