Радио Милева
За позитивна енергија

Луна Ѓогани никогаш поубава: Ријалити ѕвездата сјае во бременоста, а еве кој и прави друштво на прошетка низ град (фото)

Луна Ѓогани никогаш поубава: Ријалити ѕвездата сјае во бременоста, а еве кој и прави друштво на прошетка низ град (фото)
фото:луна ѓогани/инстаграм

Победничката во втората сезона на реалното шоу „Задруга“, Луна Ѓогани е бремена, а нејзината последна објава на социјалните мрежи воодушеви многумина.

Таа позираше на кејот со своето милениче, додека ова нејзино издание предизвика лавина коментари од следбениците кои и поласкаа на идната мама.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani)

„Неверојата си“, „Колку сјаеш“, „Убава си“, се дел од коментарите што може да се најдат под овој пост.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani)

Инаку, Луна е кон крајот од вториот месец од бременоста, а во едно интервју неодамна изјави дека е исплашена поради коронавирусот и поголемиот дел од времето го поминува дома.

Останати вести од Радио Милева