Радио Милева
најсреќниот и најтажниот момент

Луна Ѓогани ја отвори душата во „Амиџи шоу“ и откри низ што се’ поминала поради Анабела и Гаги

Луна Ѓогани ја отвори душата во „Амиџи шоу“ и откри низ што се’ поминала поради Анабела и Гаги

Луна Ѓогани гостуваше во „Амиџи шоу“, а во таа прилика се осврна на еден болен период од нејзиниот живот, а тоа е разводот на нејзините родители, кој остави големи последици врз неа.

Имено, таа откри кој и бил најсреќниот, а кој најтажниот момент во животот и ги посочи Анабела и Гаги.

– Дефинитивно бев најсреќна кога ја добив ќерка ми, тоа е најубавото чувство на светот, не може да се опише – изјави Луна .

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo Miljkovic (@luna_djogani)

-Имаше многу несреќници, а најтешко ми беше кога моите родители се разведоа. Тоа е нешто што никогаш не исчезнува, кога ќе размислам, секогаш е истата тага. Се помирив со тоа, се разбира, како и секој што го поминал, но останав со фактот дека ми е жал што не беше така како што сакав – признала Луна.

фото:Пинк принтскрин/Инстаграм

Останати вести од Радио Милева