Радио Милева
ужива за сите пари

Луксузно патување: Драгана Мирковиќ на вечера на 50 метри над земјата (фото)

Луксузно патување: Драгана Мирковиќ на вечера на 50 метри над земјата (фото)
фото: Пинк.рс

Пејачката Драгана Мирковиќ заедно со своето семејство замина на одмор во Дубаи каде што ужива како во друштвото на саканите, така и во целиот луксуз.

Таа на социјалните мрежи се пофали со ентериерот на авионот со кој патуваше до Дубаи, па ги воодушеви нејзините следбеници.

фото: Пинк.рс

За време на одморот во Дубаи, децата на пејачката и приредија изненадување кое посебно ја израдува.

Имено, како што објави на својот Инстаграм таа добила подарок вчера од нејзините деца.

„Кога Марко и Мануела не водат на вечера на 50 метри над земјата“ напиша Мирковиќ.

фото: Пинк.рс

Пејачката не криеше дека е воодушевена и дека ужива во убавите моменти со семејството, но и во лускузното патување.

Останати вести од Радио Милева