Радио Милева
Уживање за сите пари

Луксуз само за одбрани: Погледнете го претседателскиот апартман каде Викторија Лоба и сопругот ја поминаа првата брачна ноќ (видео)

Луксуз само за одбрани: Погледнете го претседателскиот апартман каде Викторија Лоба и сопругот ја поминаа првата брачна ноќ (видео)

По деветгодишна врска и заеднички живот под ист покрив, пејачката Викторија Лоба и нејзиниот избраник Ѓорѓи Калешов се венчаа.

Изминатиот викенд во еден познат скопски хотел се случи свадбата,а црковната церемонија  беше претходно во црквата Св. Јован Канео во Охрид на ден Голема Богородица.

Невестата потоа објави дел од највпечатливите моменти од забавата, а кога убаво легнаа впачатоците, Лоба го покажа и луксузниот хотелски претседателски апартман од центарот на Скопје каде ја помина првата брачна ноќ по свадбата.

Венчавката и свадбата им беа во елегантен стил, а во истиот префинет мнимализам останаа заедно сами, да одморат и уживаат, да ги разгорат страстите или се’ во комбинација, знаат само тие.

Претседателскиот апартман го одзема здивод од секој агол, од салон, спална,купатила…

Дека уживале за сите пари е евидентно, а пејачката овој брачен хедонизам го сподели со видео на својот Инстаграм.

Погледнете:

фото/видео:Инстаграм/Викторија Лоба

Останати вести од Радио Милева