Радио Милева
во име на љубовта

„Љубовта не мора да биде совршена“: Брена и Боба прославија 30 годишнина од бракот на ова егзотична дестинација (фото)

„Љубовта не мора да биде совршена“: Брена и Боба прославија 30 годишнина од бракот на ова егзотична дестинација (фото)

Пејачката Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ на 07.12.2021 прославија 30 години брак.

По тој повод, Брена се огласи на „Инстаграм“ каде објави видео од најубавите снимки, почнувајќи од нивната свадба.

Нивната свадба беше наречена „свадба на векот“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)


Брена и Боба годишнина од бракот славеа на егзотична дестинација односно на Тајланд.

Пејачката се огласи на својот „Инстаграм“ и објави неколку фотографии на кои позира заедно со Боба, а во описот напиша:

-Љубовта не мора да биде совршена, само искрена“, напиша Брена покрај фотографиите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)

фото: Принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева