Радио Милева
не е како во бајка

Љубов на далечина: Мина Врбашки ја објави најромантичната фотографија досега, а еве ја пораката која му ја испрати на згодниот фраер (фото)

Љубов на далечина: Мина Врбашки ја објави најромантичната фотографија досега, а еве ја пораката која му ја испрати на згодниот фраер (фото)

Поранешната задругарка Мина Врбашки веќе некое време ужива во љубовта со мистериозниот Дино Кајевиќ.

Тој успеа да го освои нејзиното срце по бројните емотивни бродоломи. Сепак, фактот дека тие двајца одржуваат врска на далечина потврдува дека не е сè од бајките.

Имено, Мина летово стапила во емотивна врска со извеснен Дина, со кој се забавувала на црногорското приморје. Но,момчето на поранешната задругарка живее во Норвешка, а атрактивната Мина често лета во оваа скандинавска земја. Меѓутоа, таа со новата објава на социјалната мрежа Инстаграм потврди дека далечината им е проблем.

– Недостасуваш – пишува во објавата на Мина каде Кајевиќ ја бакнува во образ.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Мина Врбашки

Останати вести од Радио Милева