Љубов и Секс

Жени ги откриваат најлудите места на кои имале секс

Жени ги откриваат најлудите места на кои имале секс

Доколку ви е потребна фантазија и не знаете како да го зачините вашиот сексуален живот, некои жени ги оркиле највозбудливите места на кои имале секс, пренесува „Србија данас“.

1. „Тој возеше и имавме секс на автопат“.

2. „Затворена изложба во многу познат музеј. Беше тоа во текот на денот“.

3. „На воден кревет. Неверојатно искуство“.

4. „На плажа. Никогаш, никогаш повеќе! Имав песок на места на кои никогаш повторно не би сакала да имам“.

5. „На паркинг, на задните седишта. Сопругот и јас бевме млади и возбудени. Сега не би го направила тоа, тогаш беше забавно“.

6. „На хаубата од автомобилот во поле со пченка“.

7. „Во кабина, во задниот дел на ресторанот“.

8. „На гробишта“.

9. „Во болничка гаража“.

10. „Ние понекогаш сакаме да имаме секс во нашиот двор. Живееме во приградска населба и нашите соседи не можат да нè видат“.

11. „Сред поле, помалку од 100 метри од главниот пат насред бел ден“.

12. „Многу, многупати во приколка за камион или на хауба“.

13. „Многу секс на отворено. Секаде“.

14. „Орално го задоволував сопругот кога беше во болница. Сакав да се чувствува подобро. Неговата соба беше спроти собата на медицинските сестри“.

15. „Во парк, на маса за пикник“.

16. „Во спасувачка куќичка на плажа“.

17. „На фудбалски натпревар“.

18. „Во внатрешноста на ноќен клуб на сцената. Јас не жалам, но не можам да верувам дека го направив тоа“.

19. „На билјарт маса“.

20. „Во Луна парк, откако го затворија. Беше забавно и повторно би го направила тоа“.

21. „Во бања во детски дел на јавна библиотека“.

22. „Во шума, во лифт, во кино, во перална, во новоизградена куќа пред да биде купена, на скали и уште на неколку места“.

23. „Во задниот дел од возилото за итна помош“.

24. „Во училница по часовите“.

25. „Во болнички кревет на два ката, на онкологија со мојот сопруг. Хемотерапијата не влијаеше на неговото либидо“.

26. „Сред езеро, попладне“.

27. „На лежалка во шума. Јажето го чувствував на колената цела недела!“.

28. „Во подрум од црква. Се шетавме и видовме дека е отклучено“.

29. „Во чекална во авто-сервис. Момчето работеше таму“.

30. „Во лимузина на пат кон нашата венчавка. Едвај чекавме!“.

извор:точка.ком.мк