Љубов и Секс

„Тој не ми е спонзор, ние сме сродни души“: Сексапилната манекенка открива како се заљубила во 28 години постар маж кој е висок 147 центиметри

„Тој не ми е спонзор, ние сме сродни души“: Сексапилната манекенка открива како се заљубила во 28 години постар маж кој е висок 147 центиметри

Љубовта делува на мистериозен начин. 20-годишната манекенка Сара Руси, вели дека не е во врска со многу постар маж од неа, но и понизок затоа што е богат и ѝ плаќа многу работи.

Сара тврди дека веднаш почувствувала поврзаност со него поради неговата атрактивна личност и дека таа нема никаков проблем со неговиот изглед и висина која изнесува 147 цантиметри.

Овој среќен, заљубен пар тврди дека им требало многу време за да се навикнат на туѓите погледи кога тие се појавуваат во јавноста.

Сè започнало преку допишување на Фејсбук, а после тоа Мејсон и Сара се запознале во живо.

Набрзо почнале да се забавуваат, а сега се заедно 7 месеци.

 

View this post on Instagram

 

Who watched our episode of Love Don’t Judge on @barcroft_tv? Three months later, we are still together and very happy! 💕

A post shared by Sarah Russi (@sarah_russi) on

Двајцата веруваат дека заедничките интереси и забавни разговори помогнале во нивното брзо поврзување.

„Кога ќе запознаете некој и со него разговарате три часа без некаков напор или прекин, непријатни моменти или паузи, тоа е невообичаено, а мислам дека и таа го почувствува истото“ – објаснува Мејсон.

А со него се согласува и Сара.

И покрај тоа што овој пар мисли дека се совршени еден за друг, сепак во текот на нивната врска тие поминуваат преку грубите коментари од луѓето.

извор: точка.мк