Љубов и Секс

Со овие трикови мажите дефинитивно ќе го изгубат разумот во кревет

Со овие трикови мажите дефинитивно ќе го изгубат разумот во кревет

Доколку сакате да го воодушевите вашиот дечко – маж ова се само некои трикови кои нема да го остават рамнодушен .

1. Секое машко, ама буквално секое сака изненадувања. Отворете му врата, во секси долна облека.

2. Не му кажувајте ништо додека влегува во станот. Само бакнете го, откопчајте му ги панталоните и изненадете го со орален секс, без додатни филозофии.

3. Мажите сакаат да ги гледаат жените како се самозадоволуваат. Кажете му дека смее само да гледа, а не и да пипка.

4. Бакнувајте му го стомакот, но во никој случај не се спуштајте доле. Така правете се додека не го полудите.