Љубов и Секс

Оргазам од 1,8 милиони долари: Најскапата секс-играчка во светот

Оргазам од 1,8 милиони долари: Најскапата секс-играчка во светот

Оваа секс-играчка содржи 2.000 дијаманти, колекција од сини сафири и многу ретки розови дијаманти.

Станува збор за вибраторот Pearl Royale на кој полни 15 години работеше златарот Колин Бурн.

„Многу богаташи трошат пари на скапоцени автомобили, зошто не и на оргазам вреден милиони долари?“, вели Бурн за New York Post.

Оваа секс-играчка содржи 2.000 дијаманти, колекција од сафири и ретки дијаманти обработени така што нема да предизвикаат никаква повреди при употреба на вибраторот.

Чини неверојатни 1.8 милиони долари, а моментално дизајнерот е на турнеја по САД во потрага по златара која ќе го изложи неговиот производ.

извор: Кајгана